دریافت فایل تحقیق، اصول مدیریت كار تيمي، در قالب ورد،51 صفحه

دریافت فایل تحقیق، اصول مدیریت كار تيمي، در قالب ورد،51 صفحه 

 

دارای مفاهیم کلیدی:

اصول مدیریت کار تيمي,اصول و روش های کار تيمي,کار تیمی, مدیریت,تیم, کار گروهی,واضح بودن هدف گروه ,ایجاد محیط ریسک پذیر در گروه ,ارتباطات مبتنی بر احترام به عنوان یک اصل و هنجار,تقویت احساس تعهد گروهی,,,خلاقیت و ایده پردازی به عنوان اصل و هنج,,,

 

توضیحات:

تحقیق، اصول مدیریت كار تيمي 

این تحقیق در مورد اصول مدیریت و روش های کار تيمي در قالب ورد در 51 صفحه می باشد 

فهرست 
مقدمه.
واضح بودن هدف گروه 
ایجاد محیط ریسک پذیر در گروه 
ارتباطات مبتنی بر احترام به عنوان یک اصل و هنجار
تقویت احساس تعهد گروهی..
خلاقیت و ایده پردازی به عنوان اصل و هنجار
مشارکت گروهی برای بهبود مداوم کارها
رفع کردن چالش‌ها 
تمرین رهبری اشتراکی..
ویژگی کلیدی کار تیمی موفق..
تعهد به موفقیت تیم.
وابستگی متقابل. 
مهارت‌ های بین فردی.. 
ارتباطات باز 
ترکیب مناسب تیم. 
تعهد به رهبری تیم و مسئولیت پذیری.. 
تست شخصیت شناسی.. 
آموزش اصول کار تیمی.. 
مزایای کار تیمی.. 
افزایش کارایی.. 
تکمیل نقاط قوت یکدیگر. 
نوآوری از طریق درگیری سازنده 
تعویض کمتر کارکنان. 
انعطاف پذیری نیروی کار 
معایب کار تیمی.. 
تفکر گروهی.. 
انتخاب اعضای تیم : فرآیندی پیچیده 
مناقشه. 
خطا در ارزیابی مشارکت فرد. 
معایب کار تیمی.. 
ایجاد کار تیمی موفق، وابسته به چیست؟ 
کار گروهی موفق.. 
گرفتن تصمیمات با کیفیت.. 
کار تیمی موفق.. 
کار تیمی بهتر. 
جایگاه اخلاق در اصول کار تیمی‌ 
الگوبرداری از افراد توانمند در زمینه کار تیمی..
منابع. 


مقدمه

هر زمان که شما کسی را با ایده خود همراه می‌سازید طوری که فرد به دلخواه از شما پیروی کند، در حال رهبری کردن هستید. ممکن است شما یک معلم باشید که شاگردان خود را با هدف ارتقای سطح و ادب آنها هدایت می‌کنید. بنابراین شما در سطح کلاس خود در حال رهبری کردن هستید. تیم سازی، یکی از مهم ترین عوامل موفقیت در هر کاری به خصوص کسب و کارها به شمار می رود، چرا که نتیجه تیم سازی صحیح و اصولی، ایجاد یک تیم مناسب برای اجرای کار تیمی و نیل به اهداف کسب و کار است.

خیلی از نویسنده‌ها و آدم‌های موفق دنیای کسب‌وکار درباره اهمیت کار تیمی صحبت می‌کنن. خب پس بالاخره این کار تیمی به چه معنیه؟ کار تیمی یک فرآیند همکاری است که مردم را قادر می ‌سازد تا نتایج فوق ‌العاده ای به دست آورند تیم، دارای یک هدف مشترک بوده و متکی به افرادی است که برای دستیابی به اهداف مشترک تیم، از طریق به اشتراک گذاشتن دانش و مهارت، با هم همکاری می کنند کار تیمی، فرآیند همکاری با گروهی از افراد است تا به یک هدف برسند. کار تیمی بدان معنی است که مردم با استفاده از مهارت های فردی خود و بازخورد سازنده، به رغم هر گونه درگیری شخصی، برای همکاری، تلاش می کنند. کار تیمی یکی از هفت مهارتی است که هر شخص برای استخدام شدن در هر شغلی به داشتن آن نیازمند است. شرکت ها و سازمان ها به صورت روزافزون از تیم های قدرتمند و هماهنگ برای پاسخ سریع به شرایط تغییر در محیط رقابتی شدید جهانی استفاده می کنند. نبودن یک تعریف واقعی از کارتیمی نشون میده که شناختن هدف کار تیمی خیلی مهم‌تر از تلاش برای پیدا کردن یه تعریفه.

واضح بودن هدف گروه

گروه شما باید هدف رو به خوبی درک کنه و نسبت به دست یافتن به اون متعهد باشه. مسیر مشخص و هدف واضح برای کار تیمی موفق بسیار حیاتیه. اعضای گروه باید ماموریتی کلی داشته باشن که سر اون توافق دارن و چتری برای تمام فعالیت‌های اونها باشه شفافیت در گروه‌هایی که سازمان به صورت کلی انتظارات خودش رو در زمینه‌های، کار، اهداف، مسئولیت و درآمد رو برای اعضا مشخص میکنه، افزایش پیدا می‌‌کنه.

ایجاد محیط ریسک پذیر در گروه

محیط گروه باید به گونه‌ای باشه که افراد مشغول به کار به راحتی ریسک‌های معقول در ارتباطات، موقعیت‌های حمایتی و اقدامات عملی رو قبول کنن. همچنین اعضای گروه باید از این امر آگاهی داشته باشن که با اظهار نظر در انجام کارهای گروه مورد بازخواست قرار نمی‌گیرن، بلکه اظهار نظر کاملا مطلوبه و حتی تشویق می‌شن بابت مشارکت در بحث‌های تیمی.

ارتباطات مبتنی بر احترام به عنوان یک اصل و هنجار به طورکلی برقراری یک ارتباط مناسب در گروه، برای تقویت کار تیمی موفق بسیار حیاتیه. اگر تمام اعضای گروه توانایی برقراری

 


دانلود مستقیم فایل